W związku z pożarem przy ul. Barskiej informujemy, że Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska przeprowadził pomiary jakości powietrza.
Wyniki badań nie wykazały obecności szkodliwych substancji w powietrzu. Mieszkańcy mogą bezpiecznie przebywać na zewnątrz oraz otwierać okna w swoich domach i mieszkaniach.
Dziękujemy wszystkim służbom za sprawne działania oraz mieszkańcom za zachowanie ostrożności i stosowanie się do przekazywanych komunikatów.
















