Kierowco, zbadaj nieodpłatnie auto. Przypominamy o sobotniej akcji diagnostycznej
( 26-03-2026 )Data publikacji, 26-03-2026,Aleksandra BartoszewskaAutor, Aleksandra Bartoszewska,357Ilość wyświetleń, 357
Archiwum
W sobotę 28 marca 2026 r. w godz. od 8.00 do 14.00 Prezydent Włocławka wspólnie z przedsiębiorcami prowadzącymi stacje kontroli pojazdów działającymi na terenie naszego miasta, zapraszają na kolejną akcję nieodpłatnych badań technicznych pod hasłem „Bezpieczeństwo i ekologia” polegającą na bezpłatnym sprawdzeniu układów zespołów pojazdów mających bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo jazdy jak i ochronę środowiska.
W ramach akcji w pojazdach zostaną sprawdzone między innymi: skuteczność i równomierność działania układu hamulcowego, stan zawieszenia i układ kierowniczy, skuteczność działania amortyzatorów, oddziaływanie pojazdu na środowisko naturalne (analiza spalin lub zadymienie pojazdu).