Uroczyste otwarcie biurowca Fabryka – Tertio Ponte we Włocławku: nowa era w rozwoju miasta i regionu
( 03-04-2024 )Data publikacji, 03-04-2024,Jakub SosińskiAutor, Jakub Sosiński,1439Ilość wyświetleń, 1439
Archiwum
W środę 3 kwietnia 2024 r. o godz. 12:00 przy ul. Broniewskiegio 5 nastąpi uroczyste otwarcie biurowca Fabryka – Tertio Ponte.
Tertio Ponte to inwestycja realizowana w ramach „Programu Fabryka” przy współpracy z Agencją Rozwoju Przemysłu, samorządem miasta Włocławka oraz spółką Unibep jako Generalnym Wykonawcą. Biurowiec został zaprojektowany z myślą o współczesnych potrzebach biznesu, wyposażony w nowoczesne technologie i zrównoważone rozwiązania. Ma on stanowić idealne miejsce do pracy, rozwoju i realizacji zawodowych aspiracji.
Projekt ten wspiera strategiczne cele Agencji Rozwoju Przemysłu, tworząc warunki dla dynamicznego rozwoju przedsiębiorczości w regionie.