Dotacje do remontów w strefie rewitalizacji. Jutro zapraszamy na kolejny dyżur
( 06-02-2023 )Data publikacji, 06-02-2023,Aleksandra BartoszewskaAutor, Aleksandra Bartoszewska,855Ilość wyświetleń, 855
Archiwum
Dyżury pracowników Wydziału Gospodarowania Mieniem Komunalnym i Wydziału Rewitalizacji. Adresowane są do właścicieli i użytkowników wieczystych nieruchomości, zainteresowanych złożeniem wniosku o dotację.
W lutym odbędą się dwa dyżury: jutro, tj. 7 i 14 lutego. Dyżury odbywają się w Urzędzie Miasta przy ul. 3 Maja 22 (pokój nr 5) w godz. 15:00-17:00.