Nowe technologie w kształceniu – trwają zapisy na szkolenia
( 25-04-2022 )Data publikacji, 25-04-2022,Jakub SosińskiAutor, Jakub Sosiński,1409Ilość wyświetleń, 1409
Archiwum
Nauczyciele z naszego regionu mają szasnę na rozwinięcie swoich umiejętności dydaktycznych. Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza na bezpłatne szkolenia z wykorzystania narzędzi cyfrowych w nauczaniu.
W programie między innymi nowe metody kształcenia z wykorzystaniem narzędzi cyfrowych, wykorzystanie zasobów dydaktycznych dostępnych w internecie i edukacja w zakresie bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni. Szkolenie TIK w pracy dydaktycznej trwa 60 godzin i realizowane jest w formie wyjazdowej.